AFDELING 5 Zuid-Holland
Middenprijs

Een overzicht met winnaars van de middenprijs voor het seizoen 2019

                                                                                                                                                                                    

 

Vlucht Rayon West Rayon Midden Rayon Oost
V17 Peronne E.J. Tonga, Noordwijk (985) Comb. Anders, Boskoop (1025) H. Penninkx, Alblasserdam (1159)
V18 Peronne Comb van Marrewijk, Schipluiden (954) G.L. van Rijsbergen, Warmond (982) Jos Meerkerk, Giessenburg (1114)
M19 Nanteuil D. Buitelaar, De Lier (1136) M. Yafidi, Alphen a/d Rijn (1053) C. van  Es, Dordrecht (1171)
M20 Melun Ron Gielesen, Den Hoorn (938) A.H. van Weelden, Bergschenhoek (843) W. Blaak, Capelle a/d IJssel (978)
E21 Blois M. v.d. Slot, Noordwijkerhout  Gebr. van Oort, Klaaswaal  Leo Boers, Krimpen aan de IJssel
V21 Peronne D. de Bruin, Noordwijk Ruud & Ilona Brands Zevenhuizen S. & P van Helden, Hardinxveld Giessendam
M22 Melun Hazenoot & Plug, Noordwijk R. Kerkhof , Zoetermeer A.M. Roos, Bodegraven
       
V23 Peronne Koos van Ruyven, Monster Lammerts-Brouwer, Hoofddorp G. Koster, Strijen
M24 Pontoise S. Bot, Monster Comb. Janssen, Zoetermeer L. van Erk, Nieuwerkerk aan de IJssel
M26 Peronne P.C.v. Alphen, Dirksland Gebr. Bonte , Capelle a/d IJssel Gebr. Kool, Nieuwerkerk a/d Ijssel
M28 Nanteuil H. Sterrenburg, Hoek v. Holland     W. v. Montfoort. Langeraar W.H.v. Wijngaarden, Dordrecht
E23Vierzon T. Combrink, Delft W. Seton & Zn, Rotterdam W.G. Griffioen, Streefkerk
E25 Issoudun A.P. de Vogel, Melissant Bernard v/d Bosch, Gelderswoude     G. Broekhuizen, Lopik    
E27 Argenton J. v. Alphen, Sommelsdijk W.v. Montfoort, Langeraar D.v. Hofwegen, Nieuw Lekkerland    
E29 Blois M.v.d. Baan, Melissant     Jordie Olie, Waddinxveen A. v. Gelder, Ridderkerk
E31 Vierzon M.v.d. Baan, Melissant Fam. Notenboom, Numansdorp P.Punt, Hardinxveld-Giessendam
A24 St. Vincent B.v.d. Bosch, Gelderswoude Totale uitslag      
A25 Bordeaux Geerlings-v. Duin, Noordwijkerhout Totale uitslag  
A27 Agen Simon de Groot, Zoeterwoude Totale uitslag  
A28 Dax S.v.d. Hulst-Wir, Voorhout Totale uitslag  
A30 Cahors Comb. Stieber & Jolijt, Schiedam Totale uitslag  
A31 Bergerac H. Kuyf, Nieuwkoop Totale uitslag  
Z91 Pau Batenburg-v.d. Merwe Totale uitslag  
Z26 Agen Ger de Wit, Dordrecht Totale uitslag  
Z94 Barcelona T. Moor, Terheyde Totale uitslag  
Z95 St. Vincent D. v. Dam, Zegveld Totale uitslag  
Z96 Marseille J.M. de Wijs & Zn, Den Hoorn Totale uitslag  
Z97 Narbonne Comb. Koster-Sommeling, Delft     Totale uitslag  
Z98 Perpignan H.C. Goedendorp, Maasland Totale uitslag  
F32 Pontoise D. Jansen, Den Haag H. Groeneveld, Nieuw Vennep M.v. Zon, Krimpen a/d Lek
F33 Pt.St. Maxence Comb. v. Vliet-Meurs, Monster J.P.M. Heemskerk, Zoeterwoude A. de Knijff, Woerden    
F34 Pt.St. Maxence S. Bot, Monster D. Nulkes & Zn, Lisse A.D. v.d. Wal, Groot Ammers
F35 Fontenay Comb. de Haan, Honselersdijk A.v.d. Burg, Bergschenhoek Comb. Wolvers-Lin, Zwammerdam    
F36 Pt. St. Maxence Gebr. v.d. Berg, Leidschendam Drost & Loos, Roelofarendsveen     Reedijk-Jongekrijg, Puttershoek    
F37 Pontoise Peter harteveld, Rijnsburg J. Verhoeven, Rotterdam     A. Droogendijk, Barendrecht
N37 Peronne Comb. W.v.d. Kooy, Voorhout J. Heinsius, Vlaardingen A. Droogendijk, Barendrecht